ogloszenia parafialneOgłoszenia Parafialne: XVI Niedziela Zw. B - 18.07.2021r.

• Po Mszy św. zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy. Każdy ofiarodawca otrzyma Książeczkę Kierowcy.
  • Dziękujemy serdecznie Joannie i Jerzemu Harasimiukom z rodziną za posprzątanie wczoraj naszego kościoła i terenu przed kościołem.
  • Ofiary na tegoroczne inwestycje:
  • Barbara i Aleksander Król – 200zł.
  • Eugenia Wodowska – 200zł.
  • Elżbieta i Waldemar Harasimiuk – 200zł.
  • Dziękuję wczorajszym nowożeńcom za dar kwiatów do naszego kościoła.
  • W następną niedzielę odbędzie się w Parczewie Diecezjalna Pielgrzymka Dziadków i Teściów. Początek o godz. 10.30.
  • Za tydzień zbiórka do puszek dla poszkodowanych w powodziach i nawałnicach  w Europie.
  • Wydział Duszpasterstwa Rodzin naszej diecezji informuje o planowanym kursie „Powrót i odnowa”. Jest to forma terapii dla kobiet zmagających się z konsekwencjami podjęcia decyzji o przerwaniu ciąży. Zapraszamy do pobrania  wizytówek z kontaktem, być może ktoś ma kogoś bliskiego, komu przydała by się taka forma pomocy. Szczegóły w gablocie i na stoliku pod chórem.
  • Na tablicy ogłoszeń znajdują się informacje na temat uczestnictwa w Pieszej  Pielgrzymce na Jasną Górę i powstaniu nowej uczelni wyższej Collegium  Intermarium, która zamierza kształcić przyszłych prawników i przedstawicieli życia publicznego w duchu wartości chrześcijańskich.
  • Intencje mszalne