ogloszenia parafialneOgłoszenia Parafialne: XVII Niedziela Zw. B - 25.07.2021r.

  •  

 

  • Po Mszy św. zbiórka do puszek dla poszkodowanych w powodziach i nawałnicach
    w Europie.
  • Dzisiaj o godz. 13.00 w zespole pałacowo – parkowym w Milanowie odbędzie się Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych. Szczegóły w gablocie.
  • Dziękujemy serdecznie Rodzinie Ciołków i Harasimiuków za posprzątanie wczoraj naszego kościoła i terenu przed kościołem. Jednocześnie dziękuję mieszkańcom Orzechowej o dbanie o czystość naszej świątyni. Od następnego tygodnia proszę rodziny z Cichostowa. Lista w zakrystii.
  • W ubiegłą niedzielę złożyliście do puszek na środki transportu dla misjonarzy 654zł. Bóg zapłać.
  • Uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Anielskiej odbędzie się w następną niedzielę. Suma będzie odprawiona o godz. 12.30. Do tej uroczystości będziemy przygotowywali się przeżywając 40-godzinne nabożeństwo. Tak zaplanujmy dzień, abyśmy każdego dnia przynajmniej 30 min. trwali na adoracji w kościele. W piątek po Mszy św. wieczorowej odbędzie się procesja na cmentarz z modlitwą różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach.
  • Zmianka różańcowa odbędzie się w drugą niedzielę sierpnia.
  • Intencje mszalne